اگر گزینه ی نظامی مستکبرین روی میز است،بسیج ما هم در صحنه حاضر است

سرهنگ خادم گفت: اگر گزینه ی نظامی مستکبرین روی میز است ، قدرت بسیج ما هم در صحنه حاضر است.

سرهنگ خادم رییس سپاه پاسداران جویبار در نماز جمعه ی امروز ضمن عرض خیر مقدم به حضار و نمازگزاران گفت: اگر گزینه ی نظامی مستکبرین روی میز است ، قدرت بسیج ما هم در صحنه حاضر است.

وی افزود: آن هایی که بلف نظامی می زنند و اظهار می دارند که همه ی گزینه ها روی میز است ، هنوز بسیج ما را نشناختند چرا که با وجود بسیج و درخشش گسترده ی این نیروی عظیم آن ها حتی نمی توانند فکر تعدی به نظام جمهوری اسلامی ایران را در سر خود بپرورانند.

سرهنگ خادم در ادامه به تعریف بسیج از زبان رهبر معظم پرداخته و خاطر نشان کرد: همان گونه که مقام معظم رهبری فرمودند "بسیج حرکت عظیم ملت ایران به همراه آگاهی است. بسیج احساس آمیخته با عقلانیت ، دیدن افق های دور دست و مجموعه ای از پاک ترین ، فداکارترین و آماده به کار ترین جوانان کشور در راه اهداف عالی این ملت و به کمال و خوشبختی رساندن این کشور جمع شدند است."

رییس سپاه پاسداران در پایان از برنامه های اجرایی در هفته ی بسیج از قبیل افتتاح پروزه های پایگاه مقاومت توسط بسیج سازندگی ، دیدار از خانواده ی شهدا ، جانبازان و ایثارگران ، برگزاری مسابقات ورزشی ، شب های شعر و خاطره ، گردهمایی بسیج و ... اشاره کرده و به صحبت های خود پایان بخشید.