۵ مطلب در مرداد ۱۳۹۳ ثبت شده است

روایت پیدا شدن جسد عارف کوچولو

در دو روز گذشته و با پیدا شدن جسد یک کودک در روستای سروکلا، پرونده گم شدن عارف کوچولو 5 ساله وارد فاز جدیدی شد.

به گزارش خبرنگار جهادگران با بصیرت، صبح روز 28 تیر ماه سال جاری مرد کشاورزی از اهالی روستای «سروکلا»جویبار پلیس را در جریان گم شدن کودک 5 ساله خود قرار داد.

در همان زمان نیروهای آگاهی شهرستان جویبار با تمام امکانات به دنبال این کودک گشتند اما ردی از وی پیدا نکردند.

به همین خاطر پرونده به پلیس آگاهی استان مازندران انتقال پیدا کرد و کارگاهان و نیروهای پلیس آگاهی استان با همه ترفند ها و مظنون گیری ها به دنبال پیدا کردن این کودک 5 ساله بودند اما آنها نیز نتوانستند به نتیجه برسند.

در همین زمان که نیروهای پلیس در حال بررسی مظنونان این حادثه بودند یک جمجمه در خانه این کودک پیدا شد و پرونده را وارد فاز جدیدی کرد.

رئیس پلیس آگاهی مازندران با رسیدن به این مرحله از تحقیقات اعلام کرد یا قربانی حادثه از سوی فرد یا افرادی ربوده شده و سپس به قتل رسیده است یا اینکه در زمان بیرون آمدن از خانه درگیر تصادف مرگباری شده و راننده برای فرار از ماجرا جسد را به جایی برده و دفن کرده اما بعداً برای اینکه به خانواده اش بفهماند که عارف کوچولو زنده نیست جمجمه را بیرون آورده و به خانه پدرش انداخته است.

با همین اظهارات جمجمه مورد نظر به پزشک قانونی ارسال شد و در آنجا با انجام آزمایشات مربوطه مشخص شد که این جمجمه مربوط به همان کودک است.

پیگیری های کاراگاهان ادامه داشت تا اینکه روز جمعه خبری در شهر پیچید و همه را در شوک فرو برد و آن هم پیدا شدن جسد این کودک 5 ساله در خانه همسایه بود.

جسد عارف کوچولو در گوشه ای از حیاط خانه همسایه که کمتر توسط اعضای خانه مورد رفت و آمد قرار میگرفت پیدا شد.

طبق گفته حاضرین در صحنه و افراد آگاه جسد این کودک به علت تجزیه تبدیل به استخوان شده بود و اثری از پوست و گوشت در بدن وی وجود نداشت. همچنین لباسی که بر تن این جسد بوده به گفته و تأیید خانواده وی همان لباس کودک است.

یکی از افراد حاضر در صحنه در گفتگو با خبرنگار جهادگران با بصیرت اظهار داشت: در کنار جسد این کودک تعدادی قرص و دارو و یک عدد روسری زنانه نیز پیدا شد.

وی افزود: به گفته اعضای این خانه هیچ گونه بوی تعفنی مربوط به تجزیه این کودک احساس نشده و حتی تعدادی میگفتند در روزهای قبل چنین جسدی در این گوشه از حیاط خانه وجود نداشت.

حال با این اظهارات و مشاهده ها پرونده قتل و ربوده شدن عارف 5 ساله وارد فاز جدیدی شده است.

به گزارش جهادگران با بصیرت، جسد این کودک برای بررسی های بیشتر به پزشک قانونی ارسال شد.


رئیس پلیس آگاهی استان مازندران با تشریح تحقیقات صورت گرفته در خصوص ناپدید شدن پسر بچه پنج ساله در شهرستان جویبار گفت: آزمایشات پزشکی قانونی نشان داد جمجمه کشف شده در خانه شاکی متعلق به کودک پنج ساله است.

به گزارش جهادگران با بصیرت، سرهنگ عظیمی در گفتگو با خبرنگار مهر در تشریح این پرونده اظهار داشت: صبح روز شنبه 28 تیرماه امسال پدر کودک ناپدید شده به نام عارف برای جمع آوری علوفه برای دام هایش با یک دستگاه موتورسیکلت از خانه خارج شد. پسر بچه پنج ساله به نام عارف نیز به دنبال پدرش از خانه خارج شده و از پدر می خواهد که اجازه دهد همراه او به زمین های کشاورزی بیاید اما مرد 75 ساله پسر بچه خود را همراه نبرده و از او می خواهد که به خانه برگردد.

وی افزود: این آخرین باری بود که عارف از سوی اعضای خانواده اش مشاهده شده و پس از آن پسر بچه پنج ساله به طرز مرموزی ناپدید شد. با طولانی شدن غیبت او اعضای خانواده اش و اهالی محل به جستجوی منطقه پرداخته اما هیچ ردی از او به دست نیامده است. به همین خاطر با مراجعه به آگاهی شهرستان جویبار اعلام آدمربایی کردند.

پس از طرح این شکایت موضوع به آگاهی استان گزارش شد و با توجه به حساسیت موضوع یک تیم از کارآگاهان آگاهی استان را آماده کرده و راهی روستای محل زندگی کودک پنج ساله شدیم.

رئیس پلیس آگاهی استان مازندران ادامه داد: در ابتدا فرضیه آدمربایی را مطرح کردیم اما با ارزیابی های صورت گرفته این فرضیه کمرنگ شد و سراغ فرضیه های دیگر رفتیم. بررسی های ما نشان داد پدر عارف مرد کشاورزی 75 ساله است که وضعیت مالی خوبی ندارد که آدمربایان با ربودن عارف قصد اخاذی از وی را داشته باشند. سپس بحث انتقام جویی مطرح شد که تحقیقات نشان داد شاکی مردی مومن و مودب است و با هیچ کدام از اهالی روستا مشکلی نداشته است.

وی خاطر نشان کرد: بحث کینه های قدیمی مطرح شد که تحقیقات در این شاخه نیز به نتیجه ای نرسید. مادر عارف پیش از این ازدواج دو بار ازدواج ناموفق داشت که ما احتمال دادیم عارف قربانی کینه همسران سابق مادرش شده باشد اما تحقیقات در این شاخه نیز به نتیجه ای نرسید. موضوع دیگری که در تحقیقات مطرح شد بحث اختلاف بر سر ارثیه و ازدواج مجدد شاکی بود که تحقیقات در این زمینه نیز نشان داد پدر عارف چندی قبل ارثیه فرزندانش را تقسیم کرده و در این زمینه هیچ اختلافی وجود نداشته است.

سرهنگ عظیمی به شایعات مطرح شده در این زمینه اشاره کرد و گفت: پس از ناپدید شدن کودک پنج ساله شایعات بسیاری بین اهالی پخش شد که در یکی از این شایعات اهالی مدعی بودند که عارف از سوی کلی ها ربوده شده است. حتی گفته می شد صاحب یک سوپر مارکت نیز عارف را بر روی دوش کلی ها دیده است. در این زمینه نیز تحقیقات صورت گرفته و مدیر سوپر مارکت به اداره آگاهی احضار شد که تحقیقات در این زمینه نیز نشان داد این موضوع صحت نداشته و در حد شایعه است. با این تحقیقات بحث آدمربایی از بین رفت و سراغ دیگر فرضیه ها رفتیم.

فرضیه مرگ در سوانح و حوادث

رئیس پلیس آگاهی استان مازندران تاکید کرد: در فرضیه دوم خود بحث مرگ در جریان حوادث و سوانح را مطرح کردیم. در محل ناپدید شدن عارف چاه های آب بسیاری قرار دارد که احتمال دادیم عارف در یکی از این چاه ها سقوط کرده باشد به همین خاطر با کمک نیروهای هلال احمر و آتش نشانی و با کمک سگ های آموزش دیده جستجو در منطقه را آغاز کردیم. حتی جنگل های اطراف نیز مورد بازرسی قرار گرفت اما هیچ ردی به دست نیامد.

بررسی مرگ در جریان تصادف

عظیمی ادامه داد: فرضیه بعدی مرگ عارف در جریان تصادف بود که در این زمینه تمام دوربین های مداربسته اطراف روستا مورد بازبینی قرار گرفت و خودروهایی که در زمان ناپدید شدن عارف در آن حوالی تردد داشتند مورد شناسایی قرار گرفت. ماموران سپس سراغ مالکان این خودروها رفته و در بازرسی خودروها هیچ اثری از خون یا تصادف به دست نیامد.

بازداشت یکی از بستگان عارف

وی سپس به تحقیق از مظنونان اشاره کرد و گفت: در این زمینه تحقیقات از مظنونین آغاز و حتی از بستگان عارف نیز تحقیق شد. پس از بررسی های مقدماتی یکی از بستگان نزدیک عارف به عنوان مطلع بازداشت و تحقیقات از او آغاز شد. همزمان با بازداشت این فرد یک جمجمه کودک در مقابل در خانه شاکی کشف شد.

پدر عارف در این زمینه گفت: ساعت 6 صبح که برای جمع آوری علوفه از خانه خارج می شدم این جمجمه نبود یک ساعت بعد که برگشتم و در حال استراحت بودم این جمجمه در مقابل در خانه ام کشف شد.

آغاز بررسی ها بر روی جمجمه

رئیس پلیس آگاهی استان مازندران ادامه داد: بررسی جمجمه نشان می داد که از محل دیگری خارج و به مقابل در خانه شاکی انتقال داده شده است. نحوه قرار گرفتن جمجمه نیز نشان می داد آن را به آرامی در آن محل قرار داده و فردی که این کار را کرده قصد داشته شاکی جمجمه را پیدا کند.

در این زمینه دو فرضیه مطرح شد نخست اینکه فردی که جمجمه را در آن محل قرار داده قصد داشته به پلیس بگوید که مطلع دستگیر شده هیچ ارتباطی با ماجرا ندارد و یا اینکه خواسته خانواده عارف را از مرگ فرزندشان مطمئن کند. بررسی پزشکان بر روی جمجمه نیز نشان داد جسد در محل دیگری دفن بوده و همان روزی که عارف ناپدید شد جان خود را از دست داده است. از سوی دیگر آثار شکستگی بر روی ناحیه گیجگاه جمجمه دیده می شد.

در این زمینه یک مظنون دیگر نیز دستگیر که دو فرد دستگیر شده دیروز با تکمیل تحقیقات مقدماتی آزاد شدند.

جمجمه متعلق به عارف است

عظیمی با اشاره به ارسال جمجمه به پزشکی قانونی اظهار داشت: با انجام آزمایشات لازم بر روی جمجمه کشف شده مشخص شد که این جمجمه متعلق به کودکی حدود چهار یا پنج ساله است که تمام مشخصات وی با عارف مطابقت داشت. با اعلام این گزارش برای ما مشخص شد که کودک پنج ساله جان باخته است.

تشکیل جلسات کمیسیون عملیات

وی خاطر نشان کرد: تاکنون در این زمینه جلسات بسیاری انجام شده که دو جلسه کمیسیون عملیات با حضور پلیس های تخصصی به ریاست سردار جعفری نسب فرمانده انتظامی استان تشکیل و این پرونده مورد بررسی علمی و تخصصی قرار گرفت. در حال حاضر ما دو احتمال مرگ بر اثر تصادف و حادثه و قتل را مطرح کردیم که احتمال اول قوی تر به نظر می رسد و شایعات مطرح شده در خصوص قتل عارف با انگیزه های سیاسی به هیچ عنوان صحت ندارد.

وی با انتقاد برخی از رسانه ها گفت: متاسفانه برخی رسانه ها براساس شنیده ها و اخبار غیر موثق اقدام به انتشار خبر می کنند که این اخبار به شایعات دامن می زند. بررسی های ما نشان می دهد سر عارف به دلیل پوسیدگی مهره های گردن از بدن جدا شده است و این در حالی است که اهالی شایعه کردند قاتل سر عارف را با چاقو بریده است. پلیس در این زمینه تحقیقات گسترده ای را آغاز کرده و پس از رسیدن به این نتیجه در این رابطه اطلاع رسانی بیشتری صورت خواهد گرفت.

 • خادم الشهدا
 • جمعه ۳۱ مرداد ۹۳

تصاویر هولناک ترین جنایات گروه تروریستی داعش

گروه تکفیری داعش پس از درگیری‌های شدیدی که در اطراف مقر لشکر ۱۷ ارتش سوریه صورت گرفت توانست به صورت مشکوکی براین مقر استراتژیک سیطره پیدا کند.

به گزارش جهاد گران با بصیرت، به نقل از مشرق، مقر لشکر ۱۷ ارتش سوریه واقع در شهر طبقه در استان الرقه سوریه روز گذشته پس از هجوم عناصر گروه تروریستی داعش به صورت مشکوک، به دست این گروه تروریستی افتاد

«ابو خطاب النجدی» ملقب به "عبد العزیز الجزراوی" و «ابوصهیب الجزراوی» ملقب به "عبدالله السدیری" دو تروریست سعودی با خودروی بمب‌گذاری شده به مقر لشکر ۱۷ حمله کردند و این مقر پس از دو روز به تصرف داعش درآمد.

داعش پس از درگیری‌های شدیدی که در اطراف این مقر صورت گرفت و پس از کشته شدن تعداد زیادی از نیروهای ارتش سوریه توانست به صورت مشکوکی براین مقر استراتژیک سیطره پیدا کند.

مزدوران داعش پس از تسلط بر این پایگاه تصاویری از جنایات خود در صفحات خبری منتشر کرده و مدعی شده‌اند در این حمله ۵۰ سرباز ارتش سوریه را کشته‌اند.

داعش پس از شکست دادن جبهه النصره و جلب حمایت باقیمانده گروه‌های تندرو در شرق سوریه تلاش می‌کند کنترل کامل شرق سوریه را به دست بگیرد. هم اکنون مناطق تحت سیطره داعش از رقه در جنوب تا حسکه در شمال سوریه امتداد دارد. آن‌ها هم اکنون تانک‌هایی در اختیار دارند که در عراق به غنیمت گرفته‌اند و عاملان انتحاری نیز در بین آن‌ها هستند.

داعش تلاش می‌کند ارتش سوریه را از رقه بیرون براند که پایگاهی مهم در میان مناطق تحت سیطره ابوبکر البغدادی در اختیار دارد. این پایگاه می‌تواند پلی برای حمله در آینده به استان دیرالزور و عراق باشد.

 • خادم الشهدا
 • جمعه ۳۱ مرداد ۹۳

درندگی وحشیانه صهیونیست ها در قاب دوربین

درندگی وحشیانه صهیونیستها از نمای نزدیک(18+)درندگی وحشیانه صهیونیستها از نمای نزدیک(18+)درندگی وحشیانه صهیونیستها از نمای نزدیک(18+)درندگی وحشیانه صهیونیستها از نمای نزدیک(18+)درندگی وحشیانه صهیونیستها از نمای نزدیک(18+)درندگی وحشیانه صهیونیستها از نمای نزدیک(18+)درندگی وحشیانه صهیونیستها از نمای نزدیک(18+)درندگی وحشیانه صهیونیستها از نمای نزدیک(18+)درندگی وحشیانه صهیونیستها از نمای نزدیک(18+)درندگی وحشیانه صهیونیستها از نمای نزدیک(18+)درندگی وحشیانه صهیونیستها از نمای نزدیک(18+)درندگی وحشیانه صهیونیستها از نمای نزدیک(18+)درندگی وحشیانه صهیونیستها از نمای نزدیک(18+)درندگی وحشیانه صهیونیستها از نمای نزدیک(18+)درندگی وحشیانه صهیونیستها از نمای نزدیک(18+)درندگی وحشیانه صهیونیستها از نمای نزدیک(18+)درندگی وحشیانه صهیونیستها از نمای نزدیک(18+)درندگی وحشیانه صهیونیستها از نمای نزدیک(18+)درندگی وحشیانه صهیونیستها از نمای نزدیک(18+)درندگی وحشیانه صهیونیستها از نمای نزدیک(18+)درندگی وحشیانه صهیونیستها از نمای نزدیک(18+)درندگی وحشیانه صهیونیستها از نمای نزدیک(18+)درندگی وحشیانه صهیونیستها از نمای نزدیک(18+)درندگی وحشیانه صهیونیستها از نمای نزدیک(18+)درندگی وحشیانه صهیونیستها از نمای نزدیک(18+)درندگی وحشیانه صهیونیستها از نمای نزدیک(18+)درندگی وحشیانه صهیونیستها از نمای نزدیک(18+)درندگی وحشیانه صهیونیستها از نمای نزدیک(18+)
 • خادم الشهدا
 • دوشنبه ۱۳ مرداد ۹۳

موشک های مقاومت با اسرائیل چه کرد؟؟؟

توانمدی نظامی جنبش مقاومت اسلامی؛

با بررسی بخشی از توان دفاعی مردم فلسطین و نتایج آن می‌توان فهمید تنها راه مقابله با این کشور جعلی و کودک کش نابودی آن با استفاده از ابزار قدرت است.

به گزارش جهادگران با بصیرت، پس از انقلاب اسلامی ایران در منطقه ی غرب آسیا دگربار جرقه ی امیدی در قلب مردم مظلوم فلسطین روشن شد. جرقه ای که با شعار مرگ بر اسرائیل حیات خود را ضمانت نمود  و توانست دستاوردهای بسیار عظیمی را ایجاد نماید. قدرتمندی مقاومت و جریان‌های مدافع آرمان‌های انقلاب اسلامی در سرزمین‌های اشغالی توانست شکست‌هایی را بر پیکره ی رژیم سفاک صهیونیستی ایجاد کند که حتی اربابان او نیز توان تصور آن را نداشتند. شکست‌هایی همچون جنگ ۲۲ روزه، ۸ روزه و درنهایت گرداب نهاییِ نبرد رمضان، نبردی که در آن به اذعان گردان‌های قسام شاخه ی نظامی حماس به شرح جدول ذیل موشک و راکت به‌سوی سرزمین‌های غصب شده توسط صهیونیست‌ها روانه کردند.

این موشک‌ها فقط بخشی از قدرت مقاومت در فلسطین اشغالی است. موشک‌هایی که باید به آن قدرت نظامی و عملیاتی گردان‌های قدس، شاخه نامی جهاد اسلامی و دیگر گروه‌های مردمی را ضمیمه کرد و درنهایت ظرف مدت چند روز توانستند دستاوردهایی همچون به هلاکت رساندن بیش از 110 سرباز پیاده و زخمی نمودن بیش از 500 سرباز صهیونیستی (۱)، متروکه‌سازی فرودگاه مرکزی تلاویو و منع حرکت پروازهای کشورهای دیگر به آن، (۲) تخریب عملیات زمینی رژیم صهیونیستی، پاسخ کوبنده و فرستادن سه میلیون صهیونیستی به درون پناهگاه‌ها و... را داشته باشد.

حال با بررسی بخشی از توان دفاعی مردم فلسطین و نتایج آن می‌توان فهمید تنها راه مقابله با این کشور جعلی و کودک کش نابودی آن با استفاده از ابزار قدرت است؛ زیرا کشوری که تنها راه برخورد با او قدرت‌نمایی است و هیچ راهی به‌غیراز قدرت و زور را نمی‌فهمد باید با او این‌چنین رفتار نمود.

هرچند بعضی از مرتجعین منطقه با مقصر خواندن مقاومت بر آن هستند تا حرکت به جلو داشته باشند و از اربابان خود حمایت کنند ولی بررسی تاریخ خلاف مدعای آن را نشان می‌دهد. گواهی که در آن توجه به تشکیل کشور جعلی صهیونیستی، جنگ اعراب و اسرائیل، حمله به لبنان، سوریه، صحرای سینای مصر، برجسته می‌باشد. بر همین اساس می‌توان درس مقاومت را به‌عنوان الگوی صادرشده از سوی انقلاب اسلامی ایران تنها راهکار برقراری صلح و آرامش در منطقه دانست. راهکاری که نابودی اسرائیل به‌عنوان غاصبان سرزمین اسلامی تنها هدف آن می‌باشد. لذا لازم است به بررسی چگونگی مفقود شدن حلقه ی چند ماهی مقاومت در منطقه و بازگشت مستحکمانه ی آن پرداخت.

* عربستان بُرنده حلقه‌ی مقاومت
عربستان با حمایت‌های مالی و لجستیکی از جریان تکفیری و بعثی توسط رئیس دستگاه اطلاعاتی خود، جریانی را در منطقه شامات ایجاد کرد که در آینده نزدیک دامان خود او را نیز خواهد گرفت. حضور گسترده جریان اخوان المسلمین سوریه در راه‌اندازی جریان معارضین سبب گردید تا اشتباه تاکتیکی و استراتژیکی حماس صحنه‌گردانی صهیونیستی را بیشتر از گذشته آشکار کند و در برهه‌ای از زمان، بازی به سمت پیروزی کفر علیه اسلام میل نماید. سرانجامی که در وهله ی زمانی کوتاه توانست آرزوی دیرینه صهیونیست‌ها مبنی بر قرار دادن مقاومت در برابر مقاومت را تحقق نماید.

اما این طرح نیز با خردمندی متفکرین جریان مقاومت و حضور گسترده ی حزب‌الله در سوریه به‌عنوان جهاد دفاعی از کیان سرزمین اسلامی خنثی گردید و پیروزی‌های پی‌درپی و عقب‌نشینی‌های جریان تکفیری، توانست روحی دوباره در مقاومت منطقه ی شامات بدمد. اما روح مقاومت هنوز تماماً جاری و ساری نگردیده بود که خیانت سران بعثی شمال و شمال غرب عراق، کام مسلمانان را مجدداً تلخ نمود.

گسترش فعالیت داعش (بخوانید دلارهای آمریکایی علیه شیعیان و اهل سنت) عراق رها شده از قید چکمه‌های ارتش آمریکا را به بحرانی دیگر سوق داد و توانست دو کشور مهم و استراتژیک مقاومت را معطوف به مسائل داخلی نماید و از قدرت محور به سمت بقا محور سوق دهد. هرچند این دو طرح نیز با کمک مردم و جریان مقاومت به شکست انجامید اما خسارت‌های زیان باری را بر مقاومت تحمیل نمود.

* ایستادگی و هدفمند بودن مقاومت
مقاومت پس از مشاهده حمله گسترده ی رژیم صهیونیستی به نوار غزه از همان ساعت‌های اول با ارتباط‌گیری راهبردهای مناسب را به اطلاع رزمنده‌های میدانی نبرد رمضان رساند و در تماس‌های متعدد میان حزب‌الله و جهاد اسلامی و حماس، حمایت‌های مقاومت اعم از معنوی و مادی رشته ی به‌ظاهر پاره شده ی مقاومت را دوباره مستحکم کرد. رشته ای که سرانجام در بیانات رهبری معظم انقلاب با عنوان تسلیح منطقه ی کرانه باختری به فاز دیگری منتقل گردید. هرچند این بیانات در ادامه استراتژیِ رهبری معظم انقلاب در مورد حصر رژیم صهیونیستی از منظر اقتصادی و سیاسی است. حصری که به دنبال آن مقاومت استحکام پیدا می‌نماید و هر نوع کمکی به آن جهت رسیدن به پیروزی نهایی در دستور کار قرار می‌گیرد (۴) اما نباید پنداشت که با بی‌هدف کمک کردن به فلسطین، می‌توان امید پیروزی داشت.


مقابله مقاومت اسلامی با صهیونیست ها | دانلود فیلم

در حقیقت کمک به مقاومت باید همچون الگوی حزب‌الله با استفاده از خود مردم منطقه بوده و تربیت، کادر سازی و استفاده از ظرفیت‌های بومی به‌عنوان یک اولویت از سوی سران مقاومت و جهاد در فلسطین پذیرفته گردد. در همین راستا رهبر معظم انقلاب این‌چنین به عمق راهبردی اشاره می‌نمایند:

« این جنایات خارج از تصور، واقعیت ذاتی رژیم گرگ صفت و کودک کشی است که تنها علاجش نابودی و از بین رفتن است البته تا آن هنگام، مقاومت قاطع و مسلحانه فلسطینی ها و گسترش آن به کرانه باختری، تنها راه مقابله با این رژیم وحشی است ضمن اینکه دفاع وقیحانه آمریکا و غرب از جنایات صهیونیستها باید به عنوان یک تجربه مهم، در «شناخت، نگاه و برخورد» همه ما با غرب اثر بگذارد و بفهمیم که واقعیتها و حقیقت امریکا، همین است»(5)

«ما آنجایی که دخالت کنیم، صریح می‌گوییم. ما در قضایای ضدیت با اسرائیل دخالت کردیم؛ نتیجه‌اش هم پیروزی جنگ ۳۳ روزه و پیروزی جنگ ۲۲ روزه بود. بعدازاین هم هرجا هر ملتی، هر گروهی با رژیم صهیونیستی مبارزه کند، مقابله کند، ما پشت سرش هستیم و کمکش می‌کنیم و هیچ ابایی هم از گفتن این حرف نداریم. این حقیقت و واقعیت است.»(6)

آنچه که به‌عنوان نتیجه‌گیری می‌توان بیان داشت عبارت است از گیج شدن رژیم صهیونیستی در نبرد رمضان و سرانجام قدرت گیری مجدد محور مقاومت که برخلاف برنامه‌ریزی‌های تضعیف‌کننده چند سال اخیر سران عبری – عربی (مرتجع) بوده است. به گفته ی مسئولین این قدرت گیری به حدی است که در ظرف ۲۰ روز فقط سه درصد از توان مقاومت فلسطین مصروف شده است. (7) بر همین اساس در صورت ادامه ی این روند یقیناً رژیم صهیونیستی مجبور خواهد بود همچون جنگ سی‌وسه روزه و بیست‌ودو روزه به‌صورت اسفباری میدان نبرد را ترک کند و با شکست غیرقابل جبرانی، محاصره ی ددمنشانه ی غره را رها نماید. شکستی که در آینده نزدیک به همه ی بدنه ی این رژیم سرایت خواهد نمود.
 

پی نوشت:

1.      گزارش عملکرد گردان های عزالدین قسام

2.      تعلیق پروازهای بین‌المللی به تل‌آویو نابودی قدرت بازدارندگی «رژیم صهیونیستی» است

3.      رجوع شود به تارنمای گردان عزالدین قسام (آمار تا ساعت 15:30 روز پنج شنبه 9 مرداد 1393)

4.      جهت مطالعه ی بیشتر مراجعه شود به سخنان معظم له در تاریخ 1380/2/4

5.      پایگاه اطلاع رسانی رهبر معظم انقلاب - دیدار با دانشجویان :1393/5/1

6.      پایگاه اطلاع رسانی رهبر معظم انقلاب :1390/11/14

7.      حماس تنها از 3 درصد توانایی نظامی اش استفاده کرده است

 • خادم الشهدا
 • دوشنبه ۱۳ مرداد ۹۳

آبلیسک سوزی در راهپیمایی روز قدس، جویبار

 

رابطه ای مستقیمی بین اشغالگری صهیونیسم و اهداف فراماسونری وجود دارد و تصاویر مختلفی از این بت شکنی عظیم در فضای های مجازی منتشر می شود.

آبلیسک سوزی در راهپیمایی روز قدس، جویبار

به گزارش جهادگران با بصیرت؛ آبلیسک نماد شرک آلودی است متعلق به مصر باستان که هم اکنون در معماری غربی که تحت نفوذ شدید فراماسونری می باشد به کرات از آن استفاده می شود و از جمله نمادهای مورد احترام فراماسونری و صهیونیسم می باشد؛ از آنجا که به جرات می توان گفت، ایران از طلایه داران توحید در جهان می باشد در چند سال اخیر مراسم به آتش کشیدن این نماد شرک آلود به صورت خود جوش در سراسر ایران همزمان با روز جهانی قدس و 22 بهمن انجام می پذیرد در واقع رابطه ای مستقیمی بین اشغالگری صهیونیسم و اهداف فراماسونری وجود دارد و تصاویر مختلفی از این بت شکنی عظیم در فضای های مجازی منتشر می شود؛ در همین راستا مراسم آبلیسک سوزی به همت بسیجیانشهرستان جویبار در  راهپیمایی روز قدس برگزار شده است که تصاویر این مراسم به شرح زیر می باشد

 

 

 

 

 
 

 • خادم الشهدا
 • دوشنبه ۶ مرداد ۹۳
بسم الله الرحمن الرحیم
اَلا وَ لا یَحْمِلُ هذَا الْعَلَمْ اِلّا اَهْلَ الْبَصَرِ وَ الصَّبْر
ما همه مدیون خون شهدا هستیم "مقام معظم رهبری"
شما کابران عزیز می توانید برای پشتیبانی از طریق "تماس با ما" و یا با ارسال پیشنهادات و انتقادات خود در بخش تماس با ما را به بهتر شدن تارنمایمان راهنمایی نمایید.
با تشکر مدیریت سایت جهادگران با بصیرت
ابوالفضل مهدوی دیوکلائی
دسته بندی